ad

पाकिस्तानी कार्यक्रम प्रस्तोताले भने, ‘शाहरुख खान भारत छोड्नुहोस्, परिवारसँगै पाकिस्तान आउनुहोस्’

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता शाहरुख खानका छोरा आर्यन खान अक्टोबर ४ देखि नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) को हिरासतमा छन् र उनले अहिलेसम्म जमानत पाएका छैनन् । आर्यन खानलाई क्रुजमा चलिरहेको एक रेव पार्टीबाट हिरासतमा लिइएको थियो । एनसीबीको आरोप अनुसार आर्यन खान ड्रग्स सिन्डिकेटका हिस्सा हुन् । २३ वर्षका आर्यन खानको गिरफ्तारीको मुद्दा पाकिस्तानमा पनि छाएको छ ।


 पाकिस्तानका विभिन्न स्टार्स र सेलिब्रिटी पनि आर्यन खानको गिरफ्तारीको मामिलामा शाहरुख खानको समर्थन गरिरहेका छन् । अब पाकिस्तानका एक चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता वकार जाकाले पनि शाहरुख खानको समर्थनमा ट्वीट गरेका छन् ।पाकिस्तानका कार्यक्रम प्रस्तोता वकार जाकाले ट्वीट गरे, ‘शाहरुख खान सर, तपाईं भारत छोडनुहोस् र आफ्नो परिवारसँग पाकिस्तान आएर बस्नुहोस् । नरेन्द्र मोदी सरकारले तपाईंको परिवारमाथि जे गरिरहेको, त्यो पूर्ण रुपमा गलत छ । म शाहरुख खानको समर्थनमा छु ।’यो ट्वीट पछि उनी मज्जाले ट्रोल भइरहेका छन् ।वकारको यो ट्वीटको विषयमा केही मानिसहरुको उनको समर्थन गरिरहेका छन् भने कतिले उनको मजाक पनि उडाएका छन् । एक प्रयोगकर्ताले शाहरुखको समर्थनमा लेखे, ‘शाहरुख खानकी श्रीमती हिन्दु हुन् र उनले हिन्दुका चाडपर्व पनि मनाउँछन् । जो व्यक्तिले आफ्नी श्रीमतीको धर्मको पनि सम्मान गर्छ, यो एक सच्चा व्यक्तिको पहिचान हो ।’ यस्तै केही प्रयोगकर्ताले वकार जाकालाई पाकिस्तानको फिल्म उद्योगको खस्कँदो स्थितिबारे याद दिलाए ।फुरकान नामका एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘यहाँ उनले फिल्म पाउँदैनन्, हाम्रो इन्डष्ट्रिको हालत त तपाईंलाई थाहै होला, बर्बाद भइसकेको छ । राम्रो विषयवस्तुको यहाँ कुनै आशा छैन । ’ यस्तै साद नामका प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘फिल्म पाउन त टाढाको कुरा, यहाँका सबै निर्माता मिलेर पनि उनलाई पारिश्रमिक दिन सक्दैनन् ।’

जिशान वारसी नामका प्रयोगकर्ताले कटाक्ष गर्दै लेखे, ‘हो, शाहरुख कृपया पाकिस्तान आउनुहोस् र हामी टिभी च्यानलको कुनै चियापानको ड्रामामा काम गरौं । जे पनि लेख्ने ? तपाईंबाट यस्तो फजुलको ट्वीट आशा गरेको थिइनँ ।’

आर्यन खान पक्राउ परेपछि थुप्रै बलिउड स्टार्स शाहरुख खानको समर्थनमा देखिए । आर्यन खान जुन दिन हिरासतमा लिइए त्यसै दिन सलमान खान शाहरुख खानको घर मन्नत पुगेका थिए । फिल्म निर्माता सञ्जय गुप्ता र डिजाइनर फराह खान अलीले पनि आर्यनको विषयमा शाहरुख खानलाई समर्थन गरेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।