ad

भर्जिनियामा किरण गजमेर, बाबु बोगटी लगायतले नचाए दर्शक, मदनकृष्ण श्रेष्ठ सम्मानित

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

-विजय थापा
अमेरिकाको डिसी महानगर क्षेत्र अर्थात् भर्जिनियाको मनासस सहरमा सम्पन्न बृहत् दसैँ तिहार मेला २०२१ मा वरिष्ठ कलाकार तथा गायक मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई सम्मान गरिएको छ । वरिष्ठ कलाकार श्रेष्ठले कला क्षेत्रमा पु¥याएको योगदानको उच्च कदर गर्दै इनास भर्जिनिया तथा नेपाली अमेरिकन सामुदायिक केन्द्र(न्याक )ले संयुक्त रुपमा सम्मान गरेको हो ।


न्याकका अध्यक्ष चिकित्सक मदन उप्रेती तथा ईनास अमेरिकाका सभापति कन्हैया सिंह परियारले मदनकृष्ण श्रेष्ठजस्तो इतिहास बोकेको व्यक्तिलाई सम्मान गर्न पाउँदा गौरव लागेको बताए । ईनास भर्जिनियाका सभापति कलाकार राहुल केसीले पनि मदनकृष्ण श्रेष्ठलाई सम्मान गर्न पाउँदा अत्यन्तै खुसी लागेको बताए ।

सम्मानित भएपछि आयोजकलाई धन्यवाद दिँदै मदनकृष्ण श्रेष्ठले प्रशंसकहरुको यस्तै मायाले आफू र आफ्नो परिवारले हालै कोरोनालाई पराजित गरेको बताए । यस क्रममा उनले ‘फुलबुट्टे सारी’ गीतसमेत गाएका थिए ।मदनकृष्ण श्रेष्ठकी सुपुत्री गायिका तथा निर्देशक सराना श्रेष्ठले पनि कार्यक्रममा गीत प्रस्तुति गरेकी थिइन् भने युवा गायक किरण गजमेर तथा चर्चित गायक बाबु बोगटीले ३–४ वटा गीत प्रस्तुत गरेका थिए । गजमेर र बोगटीका गीतमा दर्शक नाचेका थिए ।कार्यक्रम अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास) भर्जिनिया तथा नेपाली अमेरिकन सामुदायिक केन्द्र (न्याक)ले संयुक्त रुपमा आयोजना गरेका हुन् ।कार्यक्रममा कलाकारहरु अञ्जना गुरुङ, आभा मुकारुङ ,चर्चित हास्य कलाकार गोपाल (फिस्टे), लोक दोहोरी चर्चित गायक गायिका लक्ष्मण पौडेल र कल्पना देवकोटा, रमेश परियार, बिन्तीकुमार गुरुङ, रिता श्रेष्ठ, सरोज अधिकारी लगायतले पनि आफ्ना प्रस्तुति दिएका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।