ad

सर्पोट लघुवित्तले ३१ प्रतिशत लाभांश दिने, बोनस मात्रै ३० प्रतिशत

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

सर्पोट लघुवित्त वित्तीय संस्थाले आफ्ना लगानीकर्तालाई आकर्षक लाभांश प्रस्ताव गरेको छ । कम्पनीले गत आर्थिक वर्ष २०७७÷७८ को नाफाबाट ३१ प्रतिशत लाभांश दिने प्रस्ताव गरेको हो । शुक्रबार बसेको कम्पनीको सञ्चालक समितिको बैठकले लगानीकर्तालाई ३० प्रतिशत (१ करोड ९८ लाख) र १.५७ प्रतिशत (१० लाख ४२ हजार) रुपैयाँ नगद लाभांश दिने भएको हो ।


कम्पनीको १६८औं सञ्चालक समितिको बैठकले कुल चुक्ता पूँजी ६ करोड ६० लाखबाट उक्त लाभांश वितरण गर्न लागेको हो । उक्त प्रस्ताव कम्पनीको आगामी वार्षिक साधारण सभाबाट पारित हुनुपर्छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।