ad
x

सर्वोच्च बारको बैठक बस्दै, टि ब्रेकमा प्रधानन्यायाधीशसँग भेटघाटको तयारी

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

आइतबार सर्वोच्च बारको बैठक बस्ने भएको छ । एकल इजलासमा एमिकस क्युरी पठाउने कि नपठाउने भन्ने विवादकाबीच सर्वोच्च बारको बैठक बस्न थालेको हो । 


संवैधानिक इजलासमा प्रधानन्यायाधीशको अनिवार्यतासम्बन्धी गणेश रेग्मीले दायर गरेको रिटमा हरि फुयाँलको एकल इजलासले एमिकस क्युरी माग गरेको थियो ।   सर्वोच्च बारले भने उक्त मुद्दा संवैधानिक इजलासमा पठाउनुपर्ने माग गरेको छ । बैठकपछि टि ब्रेकमा बार प्रतिनिधिहरुले प्रधानन्यायाधीशसँग भेटघाट गर्ने तयारी गरेका छन् ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X