ad

गायिका मञ्जु पौडेललाई मातृशोक

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

गायिका मञ्जु पौडेललाई मातृशोक परेको छ । उनी आमा भगवती ज्ञवालीको शनिबार निधन भएको हो । केही समययता बिरामी रहेकी भगवती पौडेलकै रेखदेखमा रहेकी थिइन् ।


आमाको मृत्युको जानकारी दिँदै उनले शनिबार सामाजिक संजालमा लेखेकी छन् ‘हरदम प्रयास गर्दा पनि दैवको अगाडि हाम्रो केही लागेन आमा, आखिर हामीले हार्यौँ ।  हाम्रो परिवारको आदर्श, मेरुदण्ड हाम्री ममतामयी आमा हामीमाझ आजबाट रहनु भएन । आमा हजुरको आत्माले शान्ति पाओस् ।’मञ्जु गायनको अलवा स्टेज कार्यक्रमकी उद्घोषक पनि हुन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।