ad

‘माया लाउनै जानिन’ मा सुधीर र विनाको रोमान्स

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक रविन बर्तौला र गायिका विन्दु परियारको स्वर रहेको गीत ‘माया लाउनै जानिन’ को म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गायक बर्तौलाकै शब्द र संगीत रहेको गीत रोमान्टिक थिममा तयार भएको छ ।


प्रेम र रोमान्स गर्ने उमेरका युवायुवतीले थाहै नपाई हेराहेरमा लगाइने माया प्रेम र रोमान्सको कथा भिडियोमा देखाउन खोजिएको भिडियोमा सुधीर श्रेष्ठ र विना राउतको अभिनय छ । रामजी लामिछानेको कोरियोग्राफी र निर्देशन रहेको भिडियोको छायाङ्कन बाबु श्रेष्ठले गरेका हुन् भने अच्युत बजगाईको सम्पादन रहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।