ad
साताको कार्टुन

साताको कार्टुन : जनताको दुःखमाथि सत्ताको मजाक

person explore access_timeकात्तिक ७, २०७८ chat_bubble_outline0

गत साता बेमौसमी वर्षाले देशभर ठुलो विध्वंश मच्चायो । वर्षापछि आएको बाढी पहिरोमा परी सयौँले ज्यान गुमाए, कयौँ घरबारविहीन भए । यसको सबैभन्दा ठुलो मारमा किसान परे । जनता दुःखमा परिरहँदा सरकार र सत्तारुढ दलका नेताले भने भद्दा नाटक मञ्चन गरिरहे । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासहितको टोली बाढी पहिरो प्रभावित क्षेत्रमा अनुगमनका लागि त पुगे तर त्यहाँ उनको स्वागतमा गरिएको तामझामको यतिबेला चर्को आलोचना भइरहेको छ । वास्तविक पीडितले त प्रधानमन्त्री आएको–गएको पत्तो नै पाएन भनिरहेका छन् । उता, सत्तारुढ दलकै अर्का नेता माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ दुःखको बेला जनताको साथमा हुनुपर्नेमा सोही समय र्‍याफ्टिङ र जीपलाइनको मज्जा लिइरहेका थिए । सामाजिक सञ्जालमा उनको तस्बिरमा प्रतिक्रिया आइरहेका थिए – रोम जलिरह्यो, निरो बाँसुरी बजाइरहे ।     
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।