ad

सातामा ४०० ले बढ्यो सुनको मूल्य

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७८ chat_bubble_outline0

यो साता नेपाली बजारमा सुनको मूल्य प्रतितोला ४०० रुपैयाँले बढेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले साताभरमा सुनको मूल्य ४०० ले उकालो लागेको बताएको हो । यो साताको पहिलो कारोबार दिन कात्तिक १ गते छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९१ हजार ३०० रुपैयाँ थियो । जुन शुक्रबारसम्म आइपुग्दा ४०० ले बढेर ९१ हजार ७०० रुपैयाँमा आइपुगेको हो ।


यस्तै, कात्तिक १ गते तेजाबी सुनको मूल्य तोलामा ९१ हजार २०० रुपैयाँ थियो । यसबीचमा पहिलो कारोबार दिनदेखि साताको अन्तिम कारोबार दिनसम्म ४०० ले बढेको महासंघले जानकारी दिएको छ । यसका साथै साताभरमा चाँदीको मूल्य भने तोलामा २५ रुपैयाँले घटेको छ । कात्तिक १ गते तोलमा १२ सय २५ रुपैयाँमा कारोबार भएको चाँदी साताको अन्तिम दिन शुक्रबार प्रतितोला १२ सय ५० रुपैयाँमा कारोबार भइरहेको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।