ad

सम्पर्कविहीन शेर्पा खोज्न थप जनशक्ति परिचालन

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७८ chat_bubble_outline0
file photo

नेपाल पर्वतारोहण संघ (एनएमए)ले मेरा पिक आरोहण गरी फर्कने क्रममा सम्पर्कविहीन भएका आरोही खोज्न आधुनिक उपकरण परिचालन गरेको छ । संघले हराएका छेतेन शेर्पालाई खोज्न उपकरण र उद्धारकर्ता परिचालन गरेको हो ।


शुक्रबार बसेको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठकले पछिल्लो चार दिनदेखि सम्पर्कविहीन भएका शेर्पाको खोजीका लागि थप जनशक्ति खटाउने निर्णय गरेको हो । मेरा पिकको सफल आरोहण गरी फर्कने क्रममा उनी सम्पर्कविहीन भएका थिए ।संघले आरोहणका लागि लगेको कम्पनी तथा अन्य सरकारी निकायसँगको समन्वयमा उनको खोजी कार्यलाई जारी राखेको संघका अध्यक्ष सन्तवीर लामाले जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।