ad
x

लघुवित्त बैंकर्स संघको अध्यक्षमा प्रकाशराज शर्मा निर्वाचित

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

लघुवित्त बैंकर्स संघको अध्यक्षमा प्रकाशराज शर्मा निर्वाचित भएका छन्। शुक्रबार सम्पन्न संघको १५ औं वार्षिक साधारणसभाले शर्मालाई सर्वसम्मतिले अध्यक्षमा चयन गरेको हो । अध्यक्ष शर्मा लक्ष्मी लघुवित्तको प्रमुख कार्यकारी अधिकृत (सिइओ) हुन् । 


यस्तै संघको उपाध्यक्षमा मीनबहादुर बोहरा,  महासचिवमा रामबहादुर यादव, कोषाध्यक्षमा प्रेमबहादुर पाठक र सचिवमा केशवकुमार पौडेल सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।  अन्य सदस्यहरूमा श्रीराम पोखरेल, बिमला योगी, बिनोद आचार्य, बट्टीप्रसाद दुलाल, प्रवीनकुमार लामा र गंगाधर पाण्डे चयन भएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X