ad
x

बंगलादेशमा मारिएका हिन्दुको चिर शान्तिका लागि काठमाडौंमा दीप प्रज्ज्वलन

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

नवरात्रिका अवसरमा बंगलादेशमा हिन्दु धर्मावलम्बीहरुले नवदुर्गाको पूजा गर्दा इस्लामिक जिहादी समूहबाट भएको आक्रमण तथा हिंसाजन्य घटनामा परी मृत्युवरण गरेकाहरूको चिर शान्तिको कामना गर्दै काठमाडौंमा श्रद्धाञ्जलि कार्यक्रम आयोजना गरिएको छ ।
शुक्रबार विश्व हिन्दु परिषद् नेपालले काठमाडौंको माइतीघर मण्डलामा दीप प्रज्ज्वलन गरी बंगलादेशमा भएको उक्त हिंसात्मक घटनामा मारिएका हिन्दु धर्मावलम्बीको चिर शान्तिको कामना गरेको हो । कार्यक्रममा सहभागीहरुले ‘इस्लामिक जिहादीविरुद्ध एक हौं’, ‘मानवता विरोधी इस्लामिक जिहादी मुर्दावाद’ जस्ता नारा लेखिएका प्लेकार्ड बोकेका थिए । तस्बिर: सुवास श्रेष्ठ/रातोपाटीकमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।