ad
x

भीम रावलले राजीनामा दिने परिस्थिति बन्दासम्म एमालेले भन्यो– दस बुँदे सफलतापूर्वक कार्यान्वयनमा

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेको स्थायी कमिटी बैठकले दस बुँदे प्रस्ताव आमरुपमा सफलतापूर्वक कार्यान्वयन भएको निष्कर्ष निकालेको छ । तर, १० बुँदे कार्यान्वयन नभएको भन्दै १० बुँदे कार्यान्वयन कार्यदलका संयोजक भीम रावलले आजै सो जिम्मेवारीबाट राजीनामा दिएका छन् ।


उनले बैठकबाट केन्द्रीय सदस्य मनोनयनलगायतका विषयमा तीव्र असन्तुष्टि जनाएका छन् भने फरक मत नै राखेका छन् ।  तर, एमालेले बैठकपछि जारी गरेको विज्ञप्तिमा भनिएको छ, ‘बैठकले दस बुँदे प्रस्ताव आमरुपमा सफलतापूर्वक कार्यान्वयन भएको निष्कर्ष निकालेको छ । तर केही स्थानमा कार्यान्वयन बाँकी रहेको कुरालाई ध्यानमा राख्दै केन्द्रीय कमिटीको आगामी बैठकसम्म बाँकी स्थानमा पनि यसलाई कार्यान्वयन गर्न आवश्यक निर्णय गरेको छ ।’एमाले बैठकले कार्यविभाजन हुन बाँकी नेताहरुको कार्यविभाजन आगामी बैठकबाट गर्ने निर्णय पनि गरेको छ । आगामी बैठक स्थायी कमिटीको कात्तिक ११ र केन्द्रीय कमिटीको बैठक १२ गते बोलाइएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।