ad
x

महिला लघुवित्तको लाभांश परिमार्जन, अब सेयरधनीले ४७.५ प्रतिशत बोनस सेयर पाउने

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

महिला लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडको लाभांश परिमार्जन भएको छ । कम्पनीले यसअघि घोषणा गरेको नगदसहित बोनस सेयर वितरणको परिमाण संशोधन गर्दै अब सेयरधनीहरूलाई ४७.५ प्रतिशत नगद लाभांश दिने भएको हो । यसअघि लघुवित्तले गत आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को मुनाफाबाट आफ्ना सेयररधनीहरुलाई ५ प्रतिशत नगद लाभांशसहित ४५ प्रतिशत बोन सेयर दिने घोषणा गरेको थियो । 


तर, नियामक राष्ट्र बैंकको पछिल्लो निर्देशन आएसँगै कम्पनीले लाभांश संशोधन गरेको हो । संशोधित लाभांशसँगै अब लघुवित्तका सेयरधनीले ४७.५ बोनस सेयर र २.५ प्रतिशत नगद लाभांश पाउने छन् ।यद्यपि, लाभांश भने कम्पनीको आगामी साधारणसभाले पारित गरेपछि मात्र सेयरधनीहरूमा वितरण हुनेछ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X