ad

फर्पिङमा मजदुरको हत्या

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको दक्षिणकाली नगरपालिका वडा नम्बर–६ स्थित फर्पिङमा मजदुरको हत्या भएको छ । वर्ष ५० का गोदे राईको हत्या भएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका डिएसपी निरन्जनदत्त भट्टले रातोपाटीलाई बताए ।


विगत ५ वर्षदेखि सो क्षेत्रमा मजदुरी गर्दै आएका राईको शव मंगलबार फर्पिङस्थित हरिकृष्ण श्रेष्ठको गोठको माथिल्लो तलामा फेला परेको थियो । उनको टाउकोमा चोट देखिएको छ ।हत्यामा उनको साथीको हात रहेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ  । महानगरीय प्रहरी प्रभाग फर्पिङले घटनाबारे अनुसन्धान गरिरहेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।