ad

सेनाको उपरथीमा पदोन्नति भएका श्रेष्ठलाई दर्ज्यानी चिन्ह प्रदान

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली सेनाको उपरथी दर्जामा पदोन्नति भएका सहायक रथी बाबुराम श्रेष्ठलाई प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्माले दर्ज्यानी चिन्ह प्रदान गरेका छन् । 
सैनिक मुख्यालयमा आयोजित एक समारोहका बीच उनलाई शर्माले दर्ज्यानी चिन्ह प्रदान गरेका हुन् । यससँगै श्रेष्ठलाई मध्य कमाण्ड हेडक्वार्टरको कमाण्ड सेनापतिको जिम्मेवारी समेत प्रदान गरिएको छ । कात्तिक १ गतेको मन्त्रीपरिषद् बैठकले उनलाई उपरथीमा बढुवा गर्ने निर्णय गरेको थियो । 
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।