ad

आर्यनपछि एनसीबीको निशानामा करण जोहर, दुई वर्ष पुरानो भिडियोको मुद्दा अझै भएको छैन बन्द

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


आर्यन खानपछि एनसीबीको निशानामा फिल्म निर्माता तथा निर्देशक करण जोहर छन् । एक् वर्ष अघि करणको पार्टीको जुन भिडियो भाइरल भएको थियो, त्यसमाथि एनसीबीको अनुसन्धान अहिलेसम्म बन्द भएको छैन । केन्द्र सरकारले मुम्बई एनसीबीको क्षेत्रीय निर्देशक समिर वानखेडेलाई ६ महिनाको थप समय दिएको छ ।यी ६ महिनामा थुप्रै बलिउड सेलिब्रिटी एनसीबीको रडारमा हुनेछन् । एनसीबीसँग सम्बन्धित एक अधिकारीले भारतीय सञ्चार माध्यमसँगको कुराकानीमा आफ्नो नाम नबताउने शर्तमा करण जोहरको पार्टीको भिडियो अहिले पनि अनुसन्धानको दायरामा भएको बताए । उक्त भिडियोमा रणबीर कपुर, विक्की कौशल, वरुण धवन, मलाइका अरोडा, दीपिका पादुकोण, अर्जुन कपुर, शाहिद कपुर, निर्देशक अयान मुखर्जी देखिएका छन् । उक्त भिडियो २८ जुलाई सन् २०१९ को बताइएको छ ।उक्त भिडियोलाई करण जोहर आफैंले सोसल मिडियामा सेयर गरेका थिए । त्यसपछि उक्त पार्टीमा सेलिब्रिटीले ड्रग्स लिइरहेको आरोप लगाइएको थियो । यद्यपि, करण जोहर आफैंले पनि पार्टीमा कसैले पनि ड्रग्स नलिएको स्पष्टिकरण दिए ।पहिलो चरणको भिडियोपछि भिडियोमा केही आपत्तिजनक तत्व पाइएको थिएन, यो अनुसन्धान त्यतिबेला गरिएको थियो जब सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि ड्रग्स एंगलमाथि अनुसन्धान सुरु भएको थियो ।वानखेडेको निशानमा बलिउडः

स्रोतका अनुसार समीर वानखेडे आफ्नो ६ महिनाको थप समयमा  बलिउडको पिछा छोड्ने छैनन् । अहिले पनि सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युपछि ड्रग्स केस चलिरहेको छ, करण जोहरको पार्टीको भिडियो भाइरल भएको थियो । करण जोहरले पार्टीमा कसैले पनि ड्रग्स नलिएको बताएका थिए तर उक्त पार्टीमा समावेश सेलिब्रिटी अहिले पनि एनसीबीको रडारमा छन् ।

रिया, अरमान र आर्यनको ड्रग्सको केस एक–आपसमा जोडिएको छः

एनसीबीको अनुसन्धानमा रिया र शौविक चक्रवर्ती ड्रग्स केस, अरमान कोहली ड्रग्स केस र आर्यन ड्रग्स केस एक–आपसमा सम्बन्धित छन् । लागुऔषध कारोबारीदेखि ड्रग्सको सेवन गर्नेहरुले एक–अर्कालाई चिन्दछन् वा सँगै ड्रग्स लिन्छन् वा ओसारपसार गर्छन् ।

आर्यनको मुद्दा एनसीबीका लागि प्रतिष्ठाको कुरा बनेको छ । एनसीबीमाथि प्रश्न पनि उठ्न थालेका छन् कि कुनै ठोस् प्रमाण बिना नै शाहरुखका छोरालाई तनाव दिइँदैछ । यसअघि पनि दीपिका पादुकोण, श्रद्धा कपुर, सारा अली खानबारे पनि एनसीबीमा प्रश्न उठिसकेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।