ad

आर्यनलाई भेट्न आर्थर रोड जेल पुगे शाहरुख, छोरा गिरफ्तार भएपछिको पहिलो भेट

person explore access_timeकात्तिक ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


ड्रग्स केसमा आर्थर रोड जेलमा बन्द आर्यन खानलाई भेट्न शाहरुख खान बिहिबार त्यहाँ पुगेका छन् । आर्यनको गिरफ्तारीपछि यो उनीहरुको पहिलो भेट हो । क्रुज ड्रग्स पार्टी केसमा आरोपी आर्यन खानको जमानत याचिका बुधबार पुनः खारेज भयो ।आर्यनका वकिल अमित देसाई र सतिश मानशिन्दे न्यायाधीश नितिन साम्बरेको कोर्ट रुममा जमानतका लागि पुगे तर त्यतिबेलासम्म हाईकोर्टको बेन्च उठिसकेको थियो । अब यो सुनुवाई बिहिबार हुनेछ ।यद्यपि, उनका लागि बम्बे हाईकोर्टबाट जमानत पाउन सहज हुनेछैन किनभने अदालतमा १ नोभेम्बरदेखि दिवालीको छुट्टी छ र उनीसँग अब सात दिनको वर्किङ डेज छन् । त्यसपछि अदालत १४ नोभेम्बरमा मात्रै खुल्ला रहनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।