ad

सुदीपको गीत ‘म हिँडे घर..’ सार्वजनिक

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७८ chat_bubble_outline0

विदेशमा रहेका नेपालीहरुले चाडपर्वमा आफ्नो घर सम्झिएको भावनात्मक यथार्थले भरिएको गीत ‘म हिँडे घर..’ सार्वजनिक गरिएको छ । गायक सुदीप श्रेष्ठ ‘साम’ को स्वर रहेको गीतमा संगीत पनि उनकै रहेको छ ।


गायक सुदीप र मन्दिरा जोशीको शब्द रहेको गीत बाध्यतावश आफ्नो घरबाट टाढा रहि सुनौलो भविष्यको लागि संघर्ष गर्दै घर फर्कने दिनको प्रतिक्षामा रहेका प्रति समर्पित गरिएको गायक सुदीपले बताए । गीतको भिडियोमा सुवास महर्जन र जेस् भट्टराईको अभिनय देख्न सकिन्छ । रेलोनले संगीत संयोजन गरेको गीतको भिडियो गायक सुदीपले सुशील घिमिरे र रतिस तुलाधरसँग मिलेर निर्देशन गरेका हुन् ।डेनमार्कको कोपेनहेगन र आसपासका स्थानमा छायाँकन भएको भिडियोमा सुशील घिमिरे र रतिस तुलाधरको छायाँकन रहेको छ । झापा घर भएका सुदीपले सन् २००२ मा ‘अनुरोध तिमीलाई’ बोलको गीत सार्वजनिक गर्दै गायन यात्रा प्रारम्भ गरेका थिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।