ad

धरानमा पहिरोले पुरिएर दुई बालबालिकाको निधन

person explore access_timeकात्तिक २, २०७८ chat_bubble_outline0

सुनसरीको धरानमा पहिरोले घर पुरिँदा दुईजना बालबालिकाको निधन भएको छ । पहिरोमा परेर धरान उपमहानगपालिका–१३ स्थित नागेश्वर मार्ग बस्ने ८ वर्षीया निसु राई र ४ वर्षका निहानको मृत्यु भएको धरानका डिएसपी नरेन्द्र कुवरले रातोपाटीलाई बताए । 


अविरल वर्षासँगै मंगलबार दिउँसो पहिरो खस्दा घरमाथिको पर्खाल खसेर स्थानीय निशान राईको घर पुरेको थियो । मृतक बालबालिका निशान राईकी छोरी र छोरा हुन् । मृतक बालबालिकाको शव विपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा राखिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।