ad

बाढी प्रभावित क्षेत्रमा पुगेर साउद भने– तत्काल उद्धार र राहतको प्रबन्ध गर्नु

person explore access_timeकात्तिक २, २०७८ chat_bubble_outline0

सत्तारूढ नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य एनपी साउदले कञ्चनपुरस्थित महाकालीको बाढी प्रभावित क्षेत्रमा पुगेका छन्। अविरल वर्षाका कारण महाकाली नदीमा बाढी आएपछि त्यहाँको वस्तुस्थिति बुझ्न साउद प्रभावित क्षेत्रमा पुगेका हुन् ।
महाकाली नदीमा पानीको वहाव उच्च हुँदा आएको बाढीका कारण महाकालीको भुजेला क्षेत्र सबैभन्दा बढी प्रभावित भएको साउदले रातोपाटीलाई बताए । उक्त क्षेत्रमा पुगेर आफूले बाढीको जोखिममा भएका स्थानीयलाई सुरक्षित ठाउँमा जान आग्रह गरेको बताए ।


स्थानीय, प्रदेश र केन्द्र सरकारसँगै  प्रशासन र सरोकारवालाहरूलाई तत्काल उद्धार र राहतमा खटिन समेत उनले आग्रह गरे ।  बेमौसमी वर्षाका कारण आएको बाढीले किसानहरुको धानबाली नस्ट गरेको उनको भनाइ छ । जीवन कसरी जोगाउने र वर्षभरि के खाने भन्‍ने चिन्ता बढेको साउदले बताए ।तत्काल सरकारले यसको लगत संकलन गर्दै क्षतिपूर्ति दिनुपर्ने उनको माग छ । उनले यसका लागि आफूले पहल गर्नेसमेत बताएका छन्।  उनले स्थानीयलाई सतर्कता अपनाउनसमेत आग्रह गरेका छन्।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।