ad

भद्रकालीमा भारतीय नम्बरको गाडीको ठक्करबाट एकजना घाइते

person explore access_timeकात्तिक १, २०७८ chat_bubble_outline0
सांकेतिक तस्बिर

काठमाडौंको भद्रकालीस्थित जंगी अड्डा नजिक भारतीय नम्बरको गाडीले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा एक महिला घाइते भएकी छन् । बाग्मती प्रदेश ०२–०१९ प ७५७९ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार संगीता अधिकारी घाइते भएकी हुन् ।


सोमबार साँझ बिआर–४२६८ नम्बरको गाडीले सो मोटरसाइकललाई ठक्कर दिएर भागेको थियो । भद्रकालीमा दुर्घटना गराएर भागेको सवारी र चालकलाई कोटेश्वरबाट नियन्त्रणमा लिइएको ट्राफिक प्रहरी महाशाखाका एसपी सञ्जीव शर्मा दासले रातोपाटीलाई बताए । मोटरसाइकल पछाडि बसेकी अधिकारीको ट्रमा सेन्टरमा उपचार भइरहेको छ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।