ad
x
फोटोफिचर

फनपार्कमा दसैँको रमाइलो (फोटोहरु)

person explore access_timeअसोज ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

हिन्दु धर्मावलम्बीको चाड दसैँ यतिबेला धुमधामका साथ मनाइँदैछ । तर यो समय पर्व मनाउने समय मात्र होइन, परिवारको साथमा समय बिताउने पनि समय हो । वर्षभर काममा व्यस्त रहने हुँदा दसैँको बिदाको बेला सबैले आफ्नो परिवारलाई समय दिइरहेका हुन्छन् । आइतबार भृकुटीमण्डपस्थित फनपार्कमा पुग्दा परिवारसहित आएकाहरु रमाउँदै थिए । हेरौँ केही तस्बिरहरुः


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X