ad

भोक्राहाका अग्नीपीडितलाई राहत

person explore access_timeअसोज ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

सुनसरी भोक्राहा नरसिंह गाउपालिका–८ का अग्नीपीडित परिवारलाई नेपाल रेडक्रस सोसाइटीले राहत वितरण गरेको छ ।  नेपाल रेडक्रस सोसाइटी उपशाखा भोक्राहा नरसिंह गाउपालिकाले एक कार्यक्रमको आयोजना गरेर अग्नीपीडित स्थानीय इसराफिल अन्सारीको परिवारलाई राहत वितरण गरेको उपशाखा सभापती युवराज दाहालले जानकारी दिए ।


त्रिपाल एक, कम्वल दुई थान, भाडावर्तन एक सेट, परिवारका सदस्यका लागि लत्ताकपडालगायतका विभिन्न सामग्री प्रदान गरिएको छ । गएराति भोक्राहा–८ का इसराफिल अन्सरीको गाई गोठमा आगलागी हुँदा तीन लाख ६४ हजार बरावरको क्षति भएको थियो । आगलागीमा चौपाया, गोठ र त्यहाँ रहेका विभिन्न सामग्री जलेर नष्ट हुँदा सो मूल्य बरावरको क्षति भएको थियो । गाईवस्तुलाई लामखुट्टे धपाउन बालेको घुरबाट आगलागी भएको थियो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।