थ्रेसर दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु, तीन जना घाइते

person explore access_timeअसोज २७, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुर । मकवानपुरमा धान काट्ने थ्रेसर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने ३ जना घाइते भएका छन् ।


हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर–९ स्थित मास्टर चोकमा धान काट्ने थ्रेसर पल्टिदा एक जनाको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ ।पथलैयाबाट हेटौंडा तर्फ आउदै गरेको प्र ०२–०३–००१ त १०३ नम्बर को धान काट्ने थ्रेसर अनियन्त्रित भई सडक छेउमा पल्टिदा थ्रेसरमा सवार एक व्यक्तिको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक जयश्वर रिमालले जानकारी दिए ।मृतकको हालसम्म पहिचान खुल्न सकेको छैन भने मृतकको शव पोष्टमार्टमका लागि हेटौंडा अस्पतालमा राखिएको छ ।थ्रेसरमा सवार चार जना मध्ये अन्य तीन जना घाइते भएका छन् । उनीहरुको उपचार कार्य जारी रहेको उनले बताए । घटनाबारे थप अनुसन्धान कार्य जारी रहेको उनले बताए ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।