ad

नेपाल बैङ्कको सन्देशमूलक भिडियो सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज २७, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल बैङ्क लिमिटेडले चाड पर्वहरूको अवसरमा पारिवारिक साथ सम्बन्ध दर्साउने सन्देशमूलक भिडियो ‘साथ सम्बन्ध’  सार्वजनिक गरेको छ । परिवारमा सबैका  आ–आफ्ना चाहना आवश्यकता र भूमिकाहरू हुन्छन् र  ती सबैको सम्मान गर्नुपर्दछ भन्ने भाव देखिने भिडियोमा हजुरबुबाको एक फरक क्षमता भएको आफ्नो नाति प्रतिको असीम प्यारलाई कारुणिक ढङ्गले प्रस्तुत गरिएको छ । 


डिजिटल बैङ्किङ प्रयोग गर्न ज्येष्ठ नागरिकहरुलाई समेत  प्रोत्साहित गरेको भिडियोले अप्रत्यक्ष रूपमा बचतको महत्त्व दर्साउँदै सबैलाई बैङ्कमा बचत गर्न प्रेरित पनि गरेको छ । नेपाल बैङ्क लि.ले आफ्नो आधिकारिक फेसबुक पेज  र युट्युव मार्फत सो भिडियो सार्वजनिक गरेको यो जनाएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।