राष्ट्रपति भण्डारीद्वारा शक्तिपीठहरूको दर्शन

person explore access_timeअसोज २७, २०७८ chat_bubble_outline0

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले विभिन्न शक्तिपीठहरूको पूजा अर्चना गरेकी छन् । बुधवार अपराह्न ४ बजेदेखि राष्ट्रपति भण्डारीले काठमाडौँ उपत्यकाका विभिन्न शक्तिपीठहरूमा पूजा आराधना गरेकी हुन् । उनले काठमाडौँ उपत्यकाका नक्साल भगवती, गुह्येश्वरी, मैतीदेवी, कालिकास्थान, भद्रकाली, महांकाल, सङ्कटा, नरदेवी, इन्द्रायणी र शोभाभगवतीको दर्शन गरेकी छन् ।
नेपालीहरूको महान् चाड विजया दशमी (बडा दसैँ) को आठौँ (महाष्टमी) दिन बिहान काभ्रेपलान्चोकको पलाञ्चोक भगवतीमा समेत पूजा अर्चना गरेका थिइन् । महाष्टमीका दिन विशेष पूजाअर्चना गरिन्छ भने मध्यराती बलि दिने र कालरात्रिको पूजा गर्ने चलन छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।