ad

नबिलको “नयाँ लुगा” नामक सन्देशमूलक भिडियो सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज २४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नबिल बैंकले गत वर्ष तयार पारेको दसैँ भिडियोको सफलता पश्चात् यो वर्ष पनि “नयाँ लुगा” नामक दसैँको भिडियो सार्वजनिक गरेको छ ।


यस नयाँ भिडियो नेपालीहरुको महान चाड दसैँ मनाउन शहरमा बसोबास गर्ने र दसैँ मनाउन गाउँ फर्कने कथामा आधारित छ । यसैगरी दसैँको यस भिडियोले सकभर दसैँमा आफ्नो परिवारसँग भेटि सुरक्षित साथ खुशी साटासाट गरौं भन्ने सन्देश सरल ढंगले दिएको छ, जसले पहिले जस्तै सबैको मन जित्नेछ भन्ने अपेक्षा बैंकको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।