ad

जन्मदिनको दिन छोरा आर्यनको जमानत याचिका खारेज हुँदा रोइन् गौरी खान, अदालतबाहिरको भिडियो भाइरल

person explore access_timeअसोज २४, २०७८ chat_bubble_outline0

 


कार्डिएला–द–इम्प्रेस क्रुजमा चलिरहेको हाइप्रोफाइल रेव पार्टीबाट पक्राउ परेपछि नै शाहरुख खानका छोरा आर्यन खान नारर्कोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोको हिरासतमा छन् । शुक्रबार मुम्बईको अदालतमा आर्यनको जमानत याचिकामा सुनुवाई भएको थियो जसलाई खारेज गरिएको छ । जमानत याचिका खारेज भएपछि अब अदालत बाहिरबाट गौरी खानको एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ जसमा उनी रोइरहेको देखिएकी छिन् ।भिडियोमा गौरीले अनुहार ढाकेर रोइरहेको देखिएकी छिन् । गौरीको आँखाबाट लगातार आँसु बगिरहेको थियो जसलाई उनी लुकाउने कोसिस गरिरहेकी छिन् । यो भिडियो ८ अक्टोबरको हो जुन दिन गौरीको जन्मदिन पनि थियो ।आर्यनको समर्थनमा उत्रिए प्रशंसकःगौरीको रोइरहेको भिडियो सार्वजनिक भएपछि शाहरुख खानका प्रशंसकले कमेन्ट गरेर उनीहरुको हौसल बढाइरहेका छन् । यस्तै अर्कोतर्फ .... पनि सोसल मिडियामा ट्रेन्ड भइरहेको छ ।जुन दिन जमानत याचिका खारेज भयो, त्यस दिन ५१ वर्षकी भइन् गौरीः

८ अक्टोबरमा गौरी खान ५१ वर्ष पूरा भइन् । गौरीको जन्मदिनको मौकामा फराह खान, जोया अख्तर, सुहाना खानजस्ता थुप्रै सेलिब्रिटीले उनलाई जन्मदिनमा बधाई दिएका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।