ad

आर्यन खान अब जेलमा, जमानतमाथि निर्णय अघि नै एनसीबीले पुर्‍यायो जेल

person explore access_timeअसोज २२, २०७८ chat_bubble_outline0

 


शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानबारे निर्णय शुक्रबार मुम्बईका न्यायीक अधिकारीले गरिरहेका छन् । क्रुज पार्टीमा ड्रग्स मामिलाका कारण फसेका आर्यन खानको समस्या बढिरहेको देखिएको छ । अदालतमा आर्यन खानसमेत ८ आरोपीको जमानतमाथि सुनुवाई चलिरहेको छ । यसैबीच एनसीबीले आर्यनसमेत सबै आरोपीलाई आर्थर रोड जेल पुर्याएको छ ।जेल पुग्ने बित्तिकै आर्यनमाथि के भयो ?आर्यन खान अन्य ८ आरोपीसँगै जेल पुगिसकेका छन् । पुरुष कैदीलाई आर्थर रोड जेल र महिला कैदीलाई बायकुला जेल पठाइएको छ । जेल पुगेपछि आर्यन निकै तनावमा देखिएका थिए किनभने आर्थर रोड जेलमा थुप्रै खुंखार कैदी छन् । यदि आर्यन खानले जमानत पाएनन् भने आर्यनसमेत उनका परिवारका लागि यो तनावको कुरा हुनेछ ।सतिश मानशिन्देको अदालतमा वकालतःआर्यन खानका वकिल सतिश मानशिन्दे आर्यनको जमानतका लागि अदालतमा बहस गरिरहेका छन् । सतिश मानशिन्देले आर्यन खानमाथि आरोप भएको तर उनको विरुद्धमा कुनै प्रमाण नभेटिएको बताएका छन् । उनका अनुसार एनसीबीले पाँच दिन आर्यनलाई हिरासतमा राखेको तर उनीविरुद्ध केही पनि भेटेको छैन । उनले भने, ‘आर्यन एक इज्जतदार परिवारका हुन् । उनका अन्य आरोपीसँग कुनै नाता छैन । यस्तोमा उनलाई जेल सजाय हुनुहुँदैन ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।