यसकारण मेक्सिकनहरुले धेरै रुचाउँछन् मौसम सम्बन्धी समाचार

person explore access_timeअसोज २०, २०७८ chat_bubble_outline0

यानेट ग्रासिया मेक्सिकोको टेलिभिजनमा मौसम सम्बन्धी समाचार प्रस्तुत गर्छिन् । ३० वर्षीया यी युवतीलाई प्लेब्वाई म्यागेजिनले ‘कामुक मौसम प्रस्तोता’ को उपमा दिएको थियो । यानेटले मानिसहरुलाई मौसम सम्बन्धी समाचार सुन्नका लागि प्रेरित गर्ने गरेको पनि उक्त म्यागेजिनले जनाएको थियो ।

उनले मौसम समाचार पढ्न थालेयता  टेलिभिसा मोन्टेर्रे नामक टेलिभिजनमा यस समाचार हेर्नेहरूको संख्या अति नै बढेको छ । त्यहीकारण यी युवती सामाजिक सञ्जालमा पनि चर्चाको विषय बनेकी छिन् । आफ्नो सुन्दर लुक्सका कारण उनी चर्चामा तानिएकी हुन् । 

प्रस्तोताको काम थाल्नुअघि उनी मोडलिङमा सक्रिय थिइन् । उनी फिटनेश प्रशिक्षक पनि हुन् र ‘यानेट ग्रासिया हेल्थ कोच’ नामक आफ्नै फिटनेश पेज पनि सुरु चलाइरहेकी छिन् । इन्स्टाग्राममा यानेटका १ करोड ३० लाख फलोअर्स छन् । 


यानेट अभिनेत्री समेत हुन् । सार्कनाडो र बेल्लीजोनिज्मजस्तो फिल्ममा अभिनय गरिसकेकी यी अभिनेत्री लुई होवेससँगको प्रेम सम्बन्धमा छिन् । पूर्व फुटबलर होवेस अहिले साहित्यकारका रुपमा प्रख्यात छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।