ad
x

सुकुम्बासीद्वारा मुख्यमन्त्री कार्यालय घेराउ

person explore access_timeअसोज १९, २०७८ chat_bubble_outline0


सुकुम्बासीले प्रदेश २ का मुख्यमन्त्रीको कार्यालय अगाडि धर्ना दिएका छन् । आफूहरुको जग्गा गैर सुकुम्बासीले अतिक्रमण गरेको भन्दै उनीहरुले धर्ना दिएका हुन् । मंगलबार जनकपुरधाममा प्रदेश २ को मुख्यमन्त्री कार्यालय अगाडि धर्ना दिँदै सुकुम्बासीले आफ्नो जग्गा उपलब्ध गराई दिन प्रदेश सरकारसँग माग गरेका छन् ।


२०५४ सालदेखि हालसम्म सुकुमबासी आयोगद्वारा सुकुम्बासीलाई वितरण गरिएको जग्गाको लालपुर्जा छानबिन गरी गैर सुकुम्बासीको नाम रहेका जग्गाको लालपुर्जा बदर गरी सक्कली सुकुम्बासीलाई दिन माग उनीहरुले गरेका छन् । चुरे तथा वन जंगल संरक्षण अभियानका राष्ट्रिय संयोजक सुनिल कुमार यादवले सरकारले सुकुम्बासीलाई दिएको जग्गाको लालपुर्जा गैर सुकुम्बासीले पाएको भन्दै सो जग्गा तत्काल सुकुम्बासीलाई फर्काउनुपर्ने बताए । उनले सरकारले सुकुम्बासीको जग्गाको लालपुर्जा गैर सुकुम्बासीले कसरी पाए भन्नेसमेत छानबिन गरी सत्यतथ्य बाहिर ल्याउन माग गरेको बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X