एनआरएनए अध्यक्षमा डा केसीद्वारा उम्मेदवारी घोषणा

person explore access_timeअसोज १९, २०७८ chat_bubble_outline0

गैरआवासीय नेपाली संघ एनआरएनएको अध्यक्षमा वर्तमान उपाध्यक्ष डा बद्री केसीले उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् । मंगलबार राजधानीमा पत्रकार सम्मेलन गरेर केसीले अध्यक्ष पदमा आफ्नो प्यानलसहित उम्मेदवारी घोषणा गरेका हुन् । 
यसअघि नै संघको अध्यक्षमा कुल आचार्य र रविना थापाले पनि उम्मेदवारी घोषणा गरिसकेका छन् । एनआरएनएमा त्रिपक्षीय भिडन्त हुनेगरी उम्मेदवारी घोषणा भएपनि मुख्य भिडन्त केसी र आचार्यबीच हुने देखिएको छ । आचार्य काँग्रेस निकट मानिन्छन् भने केसी एमाले निकट मानिन्छन् । 


उम्मेदवारी घोषणा कार्यक्रममा केसीले आफ्नो टिममा सबैलाई समेट्न प्रयास भएको बताए भने आफूहरु राजनीतिक वादभन्दा माथि रहेको स्पष्ट पार्ने प्रयास गरे । 
उनले उम्मेदवारी घोषणाका क्रममा आफ्नो चुनावी प्रतिबद्धतापत्र पनि सार्वजनिक गरेका छन् । व्यवस्थित र सुरक्षित वैदेशिक रोजगारी बनाउने,  नेपालमा लगानी तथा एनआरएन नेपाल डेभलपमेन्ट फन्ड अघि बढाउने, संस्थाको पुनर्संरचना एवं सुदृढीकरण गर्ने, नेपाल एवं नेपाली पर्यटन प्रवर्द्धन  गर्नेलगायत उनका चुनावी प्रतिबद्धताहरु रहेका छन् । यसैबीच केसीको उम्मेदवारी घोषणाका क्रममा उनको टिममा रहेका भनिएकाहरु कुल आचार्य टिमतिर पुगेका छन् । कोषाध्यक्षका उम्मेदवार लोक दाहाल, उपाध्यक्षका उम्मेदवार महेश श्रेष्ठलगायत आचार्य प्यानलतिर लागेका हुन् । यस्तै केसीको टिममा रहेका भनिएका अन्य केही उम्मेदवारले पनि साथ छाड्न लागेको बताइएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।