ad

शाओमी ११ लाइट एनईले सबैभन्दा पातलो र हल्का फाइभजी स्मार्टफोन सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज १८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शाओमी नेपालले सबैभन्दा पातलो र हल्का ‘शाओमी ११ लाइट एनई फाइभजी’को सार्वजनिक गरेको छ । कम्पनीले ११ सिरिजलाई अझै विस्तार गर्ने योजना अनुरुप सबैभन्दा पातलो फोन सार्वजनिक गरेको हो । 


शाओमी ११ लाइट एनई फाइभजीले १२ फाइभजी ब्यान्ड सपोर्टका साथ एक ग्लोबल फाइभजीको अनुभव प्रदान गर्ने कम्पनीले जनाएको छ । शाओमी नेपालका कन्ट्री जनरल म्यानेजर सौरभ कोठारीले प्रिमियम सेग्मेन्टमा यस बर्षको सुरुमा मी लाइटको सार्वजनिक गरेसँगै पहिलो पटक जीवनशैली उन्मुख स्मार्टफोन सार्वजनिक गरेको बताए ।  ‘शाओमी ११ लाइट एनई फाइभजी’ फाइभजी भेरियन्टमा सन् २०२१को सबैभन्दा पातलो र हल्का फाइभजी स्मार्टफोन भएको पनि उनले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।