लागुऔषध मुद्दाका थुनुवा कीर्तिपुरको आइसोलेसनबाट फरार

person explore access_timeअसोज १२, २०७८ chat_bubble_outline0

कीर्तिपुरस्थित कोभिड आइसोलेशन सेन्टरबाट लागु औषध मुद्दाका थुनुवा भागेका छन् ।सिन्धुली घर भएका राहुल तामाङ आइसोलेशनको शौचालयबाट भागेको महानगरीय प्रहरी वृत कीर्तिपुरका डिएसपी ठाकुर पोखरेलले रातोपाटीलाई बताए ।

महानगरीय प्रहरी वृत थानकोटले उनलाई लागु औषध मुद्दामा पक्राउ गरेको थियो । कोभिड पोजेटिभ रिपोर्ट आएपछि उनलाई आइसोलेशनमा राखिएको थियो ।मंगलबार दिउँसो शौचालयबाट प्रहरीको आँखा छलेर उनी भागेका हुन् । फरार थुनुवाको खोजी भइरहेको डिएसपी पोखरेलले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।