कपनबाट ४ वर्षीय बालक हराए, अपहरणको आशंका

person explore access_timeअसोज १२, २०७८ chat_bubble_outline0

राजधानीको कपनबाट ४ वर्षका बालक हराएका छन् । भारतको विहार घर भएका पियुष शर्मा सोमबार साँझबाट हराएको भनेर अभिभावकले प्रहरीलाई खबर गरेका छन् । बालकको अपहरण भएको आशंकामा अनुसन्धान भइरहेको महानगरीय अपराध महाशाखाका एसएसपी चन्द्रकुवेर खापुङले रातोपाटीलाई बताए । 

पियुष आमाबुबासँग कपनमा बस्दै आएका थिए । भारतबाट आएका एकजना पुरुषले अपहरण गरेर लगेको आशंका भएको प्रहरीले जनाएको छ । बालकका बुवा विनोद शर्मा टायलको काम गर्छन् । बुबा आमालाई जानकारी नदिई कपनस्थित चुनिखेल बस्ने भारतीय नागरिक शंकर दासले बालकलाई लिएर हिँडेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट खुलेको छ । बिनोद र शंकरको बीचमा पूर्व चिनजान थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।