मानव अधिकार रक्षकको सवाललाई प्राथमिकता दिन्छौं : मुख्यमन्त्री केसी

person explore access_timeअसोज १०, २०७८ chat_bubble_outline0

लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री कुलप्रसाद केसी ‘सोनाम’ ले लोकतन्त्रलाई दिगो र स्थायित्व दिनुपर्ने भएकोले मानव अधिकार रक्षकमैत्री राज्य निर्माण गर्नु लुम्बिनी सरकारको पहिलो प्राथमिकता भएको बताएका छन् ।


इन्सेक लुम्बिनी प्रदेशले आयोजना गरेको कार्यक्रममा उनले मानव अधिकारको विषय अन्तर्राष्ट्रिय रुपमै महत्वपूर्ण विषय भएको बताए । उनले मानव अधिकारको क्षेत्रमा संघीय सरकारले नै विधेयक निर्माण गर्ने भएकाले त्यसमा भूमिका खेल्न सरोकारवालालाई अपिलसमेत गरे ।कार्यक्रममा प्रदेशका मुख्य न्यायाधिवक्ता कृष्ण सुवेदीले मानव अधिकार रक्षकहरुको भूमिका विगतका विभिन्न आन्दोलनदेखि नै महत्त्वपूर्ण भएको बताउँदै मानव अधिकार रक्षकहरुको रक्षा एवं प्रवर्द्धनका लागि कानुन तथा विधेयक निर्माण गर्नुपर्ने बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।