लुम्बिनीका ८ जिल्लामा काँग्रेसको गाउँ- नगर अधिवेशन, तस्बिरमा हेरौं

person explore access_timeअसोज ९, २०७८ chat_bubble_outline0

लुम्बिनी प्रदेशका ८ जिल्लामा काँग्रेसको गाउँ नगर अधिवेशन सुरु भएको छ । प्रदेशका बाँके, कपिलवस्तु, गुल्मी र बर्दिया बाहेकका जिल्लामा गाउँ नगर अधिवेशन सुरु भएको हो । प्रदेशका ८ जिल्लामा अधिवेशन सुरु भएको र बाँकी ४ जिल्लामा विभिन्न कारणले रोकिएको काँग्रेसले जनाएको छ ।

बाँकेमा क्रियाशील सदस्यताको लिष्ट नआएपछि अधिवेशन रोकिएको हो भने गुल्मीसहित ३ जिल्लामा पार्टीभित्रको आन्तारिक विवादका कारण अधिवेशन रोकिएको हो । गुल्मीमा केहि वडामा आएको नामलिष्ट सिस्टम अपलोड गर्न बाँकी रहेकाले कार्यक्रम सम्पन्न गर्न नसकिएको जिल्ला निर्वाचन अधिकृत सतिश झाले रातोपाटीलाई बताए । कपिलवस्तुमा आन्तारिक विवादका कारण वडा अधिवेशन नसकिएका कारण  पालिका अधिवेशन हुन नसकेको हो ।

यता, बर्दियामा पनि दुई वडाको अधिवेशन गर्न नसकिएका कारण गाउँ नगरको अधिवेशन हुन नसेकेको जनाइएको छ । बर्दियाका प्रदेशसभा सदस्य भूमिश्वर चौधरीका अनुसार मधुवन र ठाकुरवावाका एक–एक वडा अधिवशेन नसकिएका कारण नगर र गाउँपालिकाको अधिवेशन ११ गतेका लागि सारिएको बताए ।

बाँकी जिल्लामा शनिबार बिहानैबाट गाउँ–नगरको अधिवेशन सुरु भएको छ । लुम्बिनीका अधिकांश गाउँ–नगरमा पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवा र वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल समूहको प्यानल घोषणा भएको छ । 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।