‘कालो कोट’ मा सौगात भिलेन

person explore access_timeअसोज ८, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘छ माया छपक्कै’ का निर्माता दीपकराज गिरी, दीपाश्री निरौला र रोहित अधिकारीको सहकार्यमा नयाँ फिल्म ‘कालो कोट’ बन्ने भएको छ । दसैंपछि छायाँकनका लागि फ्लोरमा निस्कने फिल्मको लेखन प्रदीप भारद्वाजले गर्दैछन् ।

निर्माता मध्येका एक रोहित अधिकारीले फिल्मको कथा राम्रो भएकोले स्क्रिप्ट लेखन कार्य भइरहेको बताए । ‘कथा राम्रो छ । स्क्रिप्ट पनि राम्रो भयो भने छिट्टै फिल्म बन्छ’ अधिकारीले थपे । फिल्म ‘कालो कोट’ को पटकथा लेखक भारद्वाजले नै राखेका हुन् । कथासँग मिल्ने गरेर उनले यो नाम राखेका हुन् । नामअनुसार वकिलहरूको कथालाई फिल्मको विषयवस्तु बनाइएको अनुमान लगाउन सकिन्छ ।

फिल्मका निर्देशक भने अहिले टुङ्गो लागेको छैन । फिल्म सिमोस सुनुवारले निर्देशन गर्ने बजारमा हल्ला चलेको छ । यस विषयमा निर्माण युनिटले पुष्टि गर्न बाँकी रहेको छ ।  ‘छक्का पञ्जा’ समूहका कलाकारहरुको नै अभिनय रहने फिल्ममा जीतु नेपाल रहने छैनन् ।

‘मुन्द्रेको कमेडी क्लब’ को अध्यक्षबाट दीपा हटाइएपछि जीतुसँग यो टिमको दुरी बढेको छ । फिल्ममा भिलेनको भूमिकामा अभिनेता सौगात मल्ल देखिनेछन् । जसका लागि सौगात मल्लसँग कुरा भइरहेको निर्माण युनिटले जनाएको छ । फिल्ममा तीन अभिनेत्री रहनेछन् 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।