त्रिभुवन विमानस्थलबाट अझै तस्करी : सुनका बाला सङ्कलन गर्ने समूह पक्राउ

३ सय ग्राम सुन बरामद

person explore access_timeअसोज ७, २०७८ chat_bubble_outline0


त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा सुनका बाला सङ्कलन गर्ने समूहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । दुबईबाट मगाएर सङ्कलन गरेको ३ सय ग्राम सुन महानगरीय प्रहरी परिसरबाट खटिएको प्रहरीले बरामद गरेको छ ।

मंगलबार अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको पार्किङ एरियाबाट चितवन घर भएकी रेणुका पाठकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । ४९ वर्षीय पाठकको साथबाट ५० ग्राम बराबरका ४ वटा सुनका बाला बरामद गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौँका एसपी रमेश बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए ।

बुधवार १ सय ग्रामका दुईवटा बाला सहित थप चारजना पक्राउ परेका छन् । भन्सार ऐन अनुसार विदेशबाट फर्किँदा ५० ग्राम सुनका गहना ल्याउन पाइन्छ । तर, सुन तस्करहरूले सो प्रावधानको दुरुपयोग गरेर विदेशबाट फर्किनेहरूलाई भरिया बनाएर ल्याउने र विमानस्थलमा सङ्कलन गर्ने गर्छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।