जुवा खेलेको आरोपमा १३ जना  पक्राउ,  १८ लाख ७५ हजार बरामद

person explore access_timeअसोज ७, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका–७ स्थित पेप्सीकोलामा सञ्चालित ‘मिनी क्यासिनो ’मा प्रहरीले छापा मारेको छ । छापा मारेर क्यासिनो शैलीमा जुवा खेलिरहेका १३ जनालाई पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका एसएसपी अशोक सिंहले रातोपाटीलाई बताए ।

पेप्सीकोलास्थित हरहर महादेवमा रहेको कमल दाहालको घरमा विदुर दाहालले सो मिनी क्यासिनो सञ्चालन गरेका थिए । जुवा खालबाट १८ लाख ७५ हजार बरामद गरिएको छ । क्यासिनो शैलीमा जुवा खेल्न प्रयोग गरिने विभिन्न दरका १ सय ६० वटा क्वाइन महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंबाट खटिएको टोलीले बरामद गरेको छ ।

जुवा खालबाट पक्राउ पर्नेमा दोलखा घर भई काँडाघारी बस्ने उत्तम दाहाल, मणि दाहाल, सुवास तामाङ, नारायण दाहाल, सुन्दर अधिकारी, नयाँ बस्ती बस्ने सरोज तामाङ र कञ्चनपुर घर भएका प्रवीण खड्का लगायत छन् । खालबाट प्रहरीले ७ गड्डी तास पनि बरामद गरेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।