ओलीका दुई नीति : सरकारमा हुँदा कार्यान्वयन, प्रतिपक्षमा हुँदा दवाव

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले समृद्धिको यात्रालाई निरन्तर अघि बढाउने प्रतिबद्धता जनाएको छ । सो पार्टीका अध्यक्ष केपी शर्मा अ‍ोलीले तयार पारेको राजनीतिक प्रतिवेदनमा सरकारमा हुँदा जनसरोकारका विषयलाई कार्यान्वयन गर्ने र प्रतिपक्षमा हुँदा कार्यान्वयनका लागि दवाव दिने उल्लेख गरिएको छ । 

जनअनुसार जीवनचक्रमा आधारित सामाजिक सुरक्षा प्रणालीलाई सुदृढ बनाउँदै सक्रिय उमेर समूह बाहिरका नागरिकलाई सर्वकालिक सामाजिक सुरक्षाका योजनाबाट संरक्षण गर्ने नीति एमालेले लिएको छ । 

भूमि आयोगमार्फत भूमिहीन, सुकुम्बासीलगायतको आवासको प्रत्याभूति गर्ने, रोजगारीको सिर्जना गर्ने, स्वास्थ्य विमा कार्यक्रमलाई विस्तार गर्ने, गुणस्तरीय शिक्षामा जोड दिने लगायत ९ बुँदा प्रतिवेदनमा समेटिएको छ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।