बैङ्किङ कसुर मुद्दामा २ करोड १७ लाख जरिवाना तोकिएका फरार अभियुक्त पक्राउ

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 

बैङ्किङ कसुर मुद्दामा २ करोड १७ लाख रकम जरिवाना र पीडितलाई भराउनुपर्ने फैसला भएपछि फरार भएका अभियुक्तलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । काठमाडौँको बूढानीलकण्ठ घर भएका ६७ वर्षीय कृष्णबहादुर थापालाई वीरगञ्जबाट पक्राउ गरिएको महानगरीय अपराध महाशाखाका एसएसपी चन्द्र कुवेर खापुङले रातोपाटीलाई बताए ।

रवीन्द्र थापाको जाहेरीमा उच्च अदालत पाटनले कृष्णबहादुर विरुद्ध २०७७ मंसिरमा १ करोड २५ लाख बिगो र ७५ लाख जाहेरवालालाई भराउने फैसला गरेको थियो । बैङ्किङ कसुरको सो मुद्दामा उनलाई अदालतले १७ दिन कैद तोकेको थियो ।

राजन श्रेष्ठले दायर गरेको चेक अनादर मुद्दामा जिल्ला अदालत काठमाडौँले २०७३ माघमा थापाबाट १७ लाख भराउने फैसला गरेको थियो । अर्को मुद्दामा जिल्ला अदालत काठमाडौँले २०७५ असोजमा थापालाई १ वर्ष जेल सजाय हुने फैसला गरेको थियो ।

बूढानीलकण्ठ घर भएका थापा पछिल्लो समय बाराको जितपुर सिमरा उप–महानगरपालिकामा बस्दै आएका थिए । महाशाखाको टोलीले बारा र पर्सा प्रहरीसँगको समन्वयमा उनलाई वीरगञ्ज महानगरपालिका–१५ पूर्णिमा चोकबाट पक्राउ गरेर काठमाडौँ ल्याएको हो ।  जिल्ला अदालत काठमाडौँको आदेशले थापालाई डिल्लीबजार कारागार चलान गरिएको एसएसपी खापुङले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।