गायनमा फर्किए सांगीतिक समूह ‘ओकिली’का अनिश

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

एक समयको लोकप्रिय सांगीतिक समूह ‘ओकिली’ का गायक अनिश ओकिली फेरि गायनमा फर्किएका छन् । ‘सरिताको दिदी’ बोलको गीतमार्फत ओकिलीले गायनमा कमब्याक गरेका हुन् । अनिशकै शब्द तथा संगीत रहेको गीतको शब्दका लागि उनलाई अयोध्या पी उपाध्यायले सहयोग गरेका थिए । चाँद सिंहको संगीत संयोजन गीतमा छ । 


गीत भिडियोमा अभिनेता एसराज गराच तथा प्रनिमा दाहालको मुख्य अभिनय देख्न सकिन्छ । कलाकार सन्दीप क्षेत्री पनि भिडियोमा अभिनय छ । सन्तोष भुजेलको कोरियोग्राफी, शिवराम श्रेष्ठको छायाँकन तथा विजेश पौडेलको सम्पादन रहेको भिडियो बिजेश तथा राजनले नै निर्देशन गरेका हुन् ।नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा अनिशका ‘मेरी ओकिली’, ‘गुलाबी जाडो’, ‘झ्यालबाट हेरी’ लगायतका गीत चर्चित छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।