लुम्बिनी प्रदेशबाट को–कसले पाए पदक, यस्तो छ उनीहरुको योगदान (सूचीसहित)

person explore access_timeअसोज ३, २०७८ chat_bubble_outline0

संविधान दिवसको अवसरमा लुम्बिनी प्रदेश सरकारले विभिन्न क्षेत्रमा योगदान गरेका ५७ जनालाई विभिन्न पदकबाट विभूषित गर्ने घोषणा गरेको छ । मुख्यमन्त्री कुलप्रसाद केसीका प्रेस संयोजक मानसिंह विकका अनुसार प्रदेश प्रमुख जनसेवा पदक ७ जनालाई प्रदान गर्ने निर्णय भएको छ ।

यस्तै, मुख्यमन्त्री प्रज्ज्वल दीप पदक चार जनालाई, प्रदेश सेवा समर्पण पदक १८ जनालाई, उजिरसिंह दीप पदक ६ जनालाई प्रदान गर्ने निर्णय भएको छ । यसैगरी समाज सेवा श्री पदक ११ जनालाई, प्रदेश रत्न पदक तीन जनालाई, पुथाश्री शिखर पदक एक जनालाई, प्रदेश प्रज्ञा पदक दुई जनालाई, प्रजापति गौतमी पदक तीन जनालाई, दङ्गीशरण बलिहाङ पदक दुई जनालाई प्रदान गर्ने निर्णय भएको छ ।

यी हुन् पदक पाउने व्यक्ति, यस्तो छ उनीहरुको योगदान : 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।