मसालका पुराना नेता गुरुङको निधन

person explore access_timeअसोज ३, २०७८ chat_bubble_outline0

 

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (मसाल)का पुराना नेता खगुलाल गुरुङको १०४ वर्षको उमेरमा निधन भएको छ । नेता गुरुङको निधनप्रति मसालका महामन्त्री मोहनविक्रम सिंहले दुःख प्रकट गर्दै पार्टी र सम्पूर्ण नेपाली कम्युनिस्ट आन्दोलनले एक आदर्श, अविचलित र दृढ इच्छाशक्ति भएको कम्युनिस्ट व्यक्तित्वलाई गुमाउन पुगेको जनाएका छन् ।

गुरुङ वि.सं. २००७ साल देखि नेपालको प्रजातान्त्रिक आन्दोलनमा सहभागी भएका थिए । २०१० सालमा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको सदस्य बनेका उनी लामो समयदेखि नेपाली कम्युनिस्ट आन्दोलनमा आवद्ध रहँदै आएका थिए । २०१५ सालको आम निर्वाचनमा गुरु प्युठानबाट नेकपाको उम्मेदवार समेत बनेका थिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।