द भ्वाइसका विजेता किरणको नयाँ गीत ‘एकैछिन’

person explore access_timeअसोज २, २०७८ chat_bubble_outline0

गायन रियालिटी सो ‘द भ्वाइस अफ नेपाल सिजन’ ३ विजेता किरण गजमेर र गायिका मेलिना राईको युगल स्वर रहेको बोलको गीत बनेको छ । प्रेमी प्रेमिका एक अर्काे बिना तड्पिएको पीडा र छट्पटी व्यक्त गरिएको गीतको शब्द गोपाल लोहारले कोरेका हुन् । गीतमा वसन्तको संगीत र विषम आचार्यको संगीत संयोजन छ ।

गीतको आकर्षक भिडियो निर्माण भएको छ । जसको छायाँकन ललितपुरको गोदावरीमा गरिएको हो । भिडियोमा प्रभात पाल ठकुरी र कविता न्यौपाने बीचको अनस्क्रिन प्रेम र रोमान्स समेटिएको छ ।  श्याम तामाङको छायाँकन, विकास दाहालको सम्पादन रहेको  भिडियो काजी लिम्बु र श्यामाको संयुक्त निर्देशनमा तयार पारिएको हो । यसअघि गायक गजमेरले ‘किन  मायामा’ गीत ल्याएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।