‘आशा राखी’ मा रमेश र मुनाको रोमान्स

person explore access_timeअसोज १, २०७८ chat_bubble_outline0

विदेशमा रहेर पनि नेपाली गीत संगीतमा सक्रिय रहँदै आएका गीतकार तथा मोडल रमेश दियालीको गीत ‘आशा राखी’ सार्वजनिक भएको छ । माया प्रेमले भरिएको गीतमा ओएसआर डिजिटलले बाहिर ल्याएको हो । दियालीकै शब्द तथा सुरेश अधिकारीको संगीत रहेको गीतको म्युजिक भिडियो समेत बनेको छ । अमेरिकामा तयार भएको भिडियोमा प्रेमिल जोडीको माया प्रेमको कथा छ । 

भिडियो अभिनयमा गीतकार रमेश दियालीलाई मुना क्षत्री र श्रद्धा परियारले साथ दिएका छन् । लक्ष्मण दियालीको निर्देशन रहेको भिडियो विनोद लाम्गादेले छायाँकन गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।