चेल्सीका खेलाडी जेम्सको घरबाट च्याम्पियन्स लिग र यूरो २०२० को पदक चोरियो

person explore access_timeअसोज १, २०७८ chat_bubble_outline0

आफ्नो घरबाट च्याम्पियन्स लिग र यूरो २०२० को पदक भएको सेफ चोरी भएको भन्दै रिस जेम्सले फुटबल समुदायलाई चोरीमा संलग्नहरूको पहिचान गर्न मद्दत गर्न अपिल गरेका छन् ।

चेल्सीका फूलब्याकले आफ्नो इन्सटाग्राममा पोस्ट गर्दै आफ्नो घरमा गत सेप्टेम्बर १४ मा चोरीमा भएको जानकारी दिएका हुन् । त्यतिबेला उनी जेनिट सेन्ट पिटर्सबर्गविरुद्ध खेल्न बाहिर रहेका थिए । उनले सामाजिक सञ्जालमा चोरीको घटनाको सीसीटिभी फुटेज पनि जारी गर्दै चोरहरु पहिचान गर्नका लागि मद्दत मागेका छन् ।

मंगलबार राति च्याम्पियन्स लिगमा जेनिटविरुद्ध १–० को जीत हासिल गर्ने क्रममा जेम्स घरबाहिर रहेका थिए । त्यतिबेला केही अज्ञात व्यक्तिहरू घरमा पसेर उनको सेफ चोरी गरेका थिए । उक्त सेफमा च्याम्पियन्स लिग र यूईएफए सुपर कप तथा यूरो २०२० को उपविजेताको मेडल रहेको उनको जानकारी दिएका छन् । चोरहरूको पहिचान गर्नका लागि २१ वर्षीय खेलाडीले उक्त घटनाको चारवटा सीसीटिभी फुटेज जारी गरेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।