समाचार

कालिमाटी खुकुरी प्रहार घटना : अभिमानसिंह बस्नेतसहित ४ जना पक्राउ

३ युवती विरुद्ध सार्वजनिक मुद्दा

person explore access_timeभदौ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको कालिमाटीमा नेपालगञ्ज घर भएका हेमराज शाहीलाई एउटा समूहले दिनदहाडै खुकुरी हान्यो । भदौ १८ मा दिउँसो साढे २ बजे तरकारी बजार पछाडिको क्लब गल्लीमा खुकुरीको शिकार भएका शाही ट्रमा सेन्टरमा उपचार गराइरहेका छन् । 

घटना भएको ११ दिनपछि महानगरीय अपराध महाशाखाले अभिमानसिंह बस्नेतलाई पक्राउ गरेको छ । बुधवार राति सीतापाइलाबाट पक्राउ गरिएका अभिमानसिंह गुण्डा नाइके समिरमानसिंह बस्नेतका भतिजा हुन् । २०७४ असोजमा नयाँ बानेश्वरमा निर्माण ब्यवसायी महासंघका तत्कालीन अध्यक्ष शरद गौचन हत्या अभियोगमा समिरमान पुर्पक्षका लागि थुनामा छन् ।

 खुकुरी हानेको घटनामा संलग्न भएको आरोपमा महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंको टोलीले भदौ २१ मा ३ जना युवतीलाई पक्राउ गरेको थियो । पक्राउ पर्नेमा मनु लामा र सानिया लामासहित ३ जना छन् । उनीहरुलाई सार्वजनिक हितविरुद्धको मुद्दामा म्याद लिएर अनुसन्धान भइरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका प्रवक्ता (एसपी) रमेश बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए । 

यस्तो थियो घटना 
काठमाडौंभन्दा पहिले नेपालगञ्जमा खुकुरी प्रहारको घटना भएको थियो । लागुऔषध कारोबार गर्ने जेन शाहको समूहलाई हेमराजले नेपालगञ्जमा खुकुरी हानेर काठमाडौं आएका थिए । शाहीविरुद्ध नेपालगञ्ज प्रहरीले ज्यान मार्ने उद्योग मुद्दा दर्ता गरेको छ । 

नेपालगञ्जको खुकुरी प्रकरणको बदला लिन जेन शाहले सिन्धुपाल्चोकका सोमन श्रेष्ठ उर्फ च्याँखेसँग मिलेर हेमराजलाई खुकुरी हान्ने योजना बनाए । ललितपुरको ग्वार्को र टीकाथलीमा फ्ल्याट लिई ३ जना युवतीलाई राखेर उनीहरुले हेमराजलाई समाजिक सञ्जालमार्फत फिसिङ गरेका थिए । 

भदौ १८ मा मनु लामाले फेसबुकमा च्याट गरेर भेट्न आग्रह गरेपछि हेमराज कालीमाटीमा गए । त्यहीँ लुकेर बसेका चार–पाँच जना युवाले उनलाई खुकुरी हानेर भागे । मनु लामा र सोनियाको साथबाट प्रहरीले ३ वटा खुकुरी बरामद गरेको छ । 

खुकुरी हान्ने कार्यमा संलग्न मुख्य आरोपीहरु फरार छन् । अभिमानसिंह बस्नेतले खुकुरी हान्ने समूहलाई संरक्षण गरेको अनुसन्धानमा संलग्न एकजना प्रहरी अधिकृतले रातोपाटीलाई बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।