गोदरेजको सामान खरिदमा ३१% सम्मको क्यास ब्याक, साथमा ५५ इन्चको टीभी उपहार

person explore access_timeभदौ ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । इलेक्ट्रोनिक्स ब्रान्ड गोदरेजले दशैं र तिहारलाई लक्षित गर्दै ‘नाउ इज वाउ फेस्टिवल, कम खर्च धेरै बचत’ नामक योजना सार्वजनिक गरेको छ ।

उक्त योजना अन्तर्गत गोदरेज ब्रान्डका कुनै पनि सामानको खरिदमा आकर्षक क्यास ब्याक तथा बम्पर उपहार जित्ने अवसर भएको कम्पनीले जनाएको छ । सामानमा ३१% सम्मको क्यास ब्याक प्राप्त गर्न सकिने साथसाथै बम्पर उपहार अन्तर्गत ३ जना भाग्यशाली ग्राहकहरुले ५५ इन्चको टीसीएल कर्भ स्मार्ट एलइडी टी.भी.समेत जित्न सकिने कम्पनीले जनाएको छ ।

उक्त योजना अन्तर्गत गोदरेजका विभिन्न सामानहरु जसमा रेफ्रिजेरेटर खरिदमा २८ हजार ९०० रुपैयाँसम्मको, वाशिङ मेसिनको खरिदमा १५ हजार ३०० रुपैयाँसम्मको, माइक्रोवेभ ओभन खरिदमा ७ हजार ५०० रुपैयाँसम्मको, एअर कुलरको खरिदमा ५ हजार २०० रुपैयाँसम्मको क्यास ब्याक र एसीमा ४ हजार रुपैयाँ बराबरको निःशुल्क एसी जडान प्राप्त हुने कम्पनीले जनाएको छ । साथसाथै गोदरेजले आफ्नो विभिन्न सामानहरूमा विभिन्न किसिमका वारेन्टीहरुका साथै निःशुल्क होम डेलिभरी पनि गरिने कम्पनीले जनाएको छ ।

गोदरेजका सामानहरु खरिद गरे पश्चात ग्राहकहरुले आफुलाई बम्पर उपहारमा सहभागी गराउन जीओडीएफओ टाइप गरि आफ्नो नाम, ठेगाना र खरिद गरिएको सामानको विल नं लेखि ३१००१ मा एस.एम.एस गर्नुपर्ने पनि कम्पनीले जनाएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।